WakeWay | Vilnius - Nemėžio tvenkinys

WakeWay – Pirmasis wake parkas Vilniuje su traukos sistema ratu: 5 bokštai, 8 vežimėliai, 10 figūrų! Tai yra nauja (Atsidarymas planuojamas 2016 m. gegužės viduryje) vandenlenčių trasa gerai žinomoje vietoje (buvęs WakeTown), 5 minutės nuo Vilniaus centro, Minsko plentas, Nemėžio tvenkinys. 2016 metais atsinaujinęs parkas, kuri leis maksimaliai atskleisti savo talentą valdant vandenlentę. Jei tau trūksta vandenlentės,  hidrokostiumo ar kitos įrangos WakeWay ją išnuomuos. Kavinėje galėsite mėgautis gardžiais užkandžiais, gaivintis gėrimais ir ilsėtis po plaukimo sesijos. Parkas turi žaidimų aikštelę mažiukams, kol tėveliai plaukia. Darbuotojai pasižadėję apmokyti pradedančiuosius ir atsakyti į visus parko lankytojams kilusius klausimus.

Dėmesio! Wway yra paisoma visų saugumo reikalavimų, todėl plaukimas vandenlente galimas tik dėvint neskęstančią liemenę ir saugos šalmą. Nespėjusiais pasirūpinti tinkamu inventoriumi pagelbės Wway Staff.

WakeWay adresas

Ežero g. 13, Nemėžis, Vilniaus apskritis | Nemėžio tvenkinys

WakeWay kainoraštis

1 valanda – 15 EUR
2 valandos – 25 EUR
1 diena – 35 EUR
3 dienos – 80 EUR
7 dienos – 150 EUR

1 mėnesis – 200 EUR
3 mėnesiai – 500 EUR
Sezonas – 600 EUR

Vaikams iki 16 metų -30%
Vaikams iki 12 metų -50%

Inventoriaus saugykla:
1 diena – 3 EUR
3 dienos – 5 EUR
7 dienos – 10 EUR
1 mėnesis – 20 EUR

WakeWay nuotraukos

WakeWay video

Renginiai

Renginių nėra

Kita
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės privatumo politika.