WakeWay | Vilnius - Nemėžio tvenkinys

WakeWay – Pirmasis wake parkas Vilniuje su traukos sistema ratu: 5 bokštai, 8 vežimėliai, 11 figūrų! – leis maksimaliai atskleisti savo talentą valdant vandenlentę. Tik 5 minutės nuo Vilniaus centro, Minsko plentas, Nemėžio tvenkinys. Jei tau trūksta vandenlentės,  hidrokostiumo ar kitos įrangos WakeWay ją išnuomuos. Kavinėje galėsite mėgautis gardžiais užkandžiais, gaivintis gėrimais ir ilsėtis po plaukimo sesijos. Parkas turi žaidimų aikštelę mažiukams, kol tėveliai plaukia. Darbuotojai pasižadėję apmokyti pradedančiuosius ir atsakyti į visus parko lankytojams kilusius klausimus.

Dėmesio! WakeWay yra paisoma visų saugumo reikalavimų, todėl plaukimas vandenlente galimas tik dėvint neskęstančią liemenę ir saugos šalmą. Nespėjusiais pasirūpinti tinkamu inventoriumi pagelbės WakeWay darbuotojai.

 

apgyvendinimo paieška Vilniuje šalia WakeWay

WakeWay adresas

Ežero g. 13, Nemėžis, Vilniaus apskritis | Nemėžio tvenkinys

WakeWay kainoraštis:

Dėmesio! Kainos, paslaugų teikimo laikas ir sąlygos gali būti pasikeitusios nuo paskutinio patikrinimo (2019-03-03), naujausia informacija pateikiama officialioje parko svetainėje.

Wake Way abonementai suteikia galimybę naudotis parko paslaugomis neskaičiuojant laiko – plauki kiek turi jėgų!
* Neribotas – tinka treniruojantis bent 3 kartus per savaitę! 5 mėn. treniruočių be apribojimų!
* Be savaitgalių – tiems, kurie savaitgalius su šeima leidžia ne mieste! 5 mėn. treniruočių darbo dienomis be apribojimų!
* Vidudienio – jei turite galimybę dirbti nuotoliniu būdu, atvykite pas mus ir pertraukėles išnaudokite sportuodami, kai parke yra mažiausiai žmonių! 5 mėn. treniruočių darbo dienomis 11.00 – 17.00!
* 2 mėnesių – planuojantiems intensyviai treniruotis, bet mieste liksiantiems tik du šiltojo sezono mėnesius! 2 mėn. treniruočių be apribojimų!
* 1 mėnesio – norintiems išmėginti savo pasiryžimą užsiimti šiuo sportu! 1 mėn. treniruočių be apribojimų!
Wake Way vyksiančių specialių treniruočių metu (Naujokai, Mamytės, Vaikai) yra lėtinamas greitis ir treniruotis gali tik šios grupės kriterijus atitinkantys asmenys!

WakeWay nuotraukos

WakeWay video

Renginiai

Renginių nėra

Kita
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės privatumo politika.