Fox Spot | Šiauliai - Talkšos ežeras

FoxSpot kabelių parkas Saulės mieste savo žmonėms ir miesto svečiams paruošė adrenalino, stiprios nuotaikos, energijos visam kūnui ir maksimalių išbandymų BOMBĄ – WakePark’ą! Tai vandens ir sniego pramogų parkas, įsikuręs Šiaulių miesto širdyje – Talkšos ežero pakrantėje. Puikus sportas ir pramoga, bei visos reikalingos priemonės – vandenlentė, hidrokostiumas, liemenė, šalmas, o prireikus – ir profesionalaus, stipraus trenerio apmokymai – viskas vienoje vietoje kartu!
Čiuožti su vandenlente, vandens slidėmis arba pripučiamu ratu gali ir vaikas, ir suaugęs. Ir žiemą, ir vasarą. Ir pradedantysis, ir pažengęs, tiek vandens, tiek sniego pramogų mėgėjas. Ant kojų atsistoti išmoksite jau per pirmąjį plaukimą, o vėliau – ir šuolius bei kitus triukus. Šis sportas yra tarp pasaulyje sparčiausiai populiarėjančių sporto rūšių. Vandenlenčių/snieglenčių lynų sistema atitinka pagrindinius Europos Sąjungoje keliamus gamybos normų reikalavimus, yra sertifikuota, tad JŪS ESATE SAUGŪS! Viena plaukimo sesija: 2 kartai po 10 min. su pertrauka atsipūsti.

apgyvendinimo paieška Šiauliuose šalia Fox Spot

Fox Spot adresas

Meškerių gatvė, Šiauliai | Talkšos ežeras

Fox Spot kainoraštis:

Dėmesio! Kainos, paslaugų teikimo laikas ir sąlygos gali būti pasikeitusios nuo paskutinio patikrinimo (2018), naujausia informacija pateikiama officialioje parko svetainėje.

Darbo dienomis nuo 10val. iki 16val.
20 min – 10 Eur
30 min – 14 Eur
60 min – 25 Eur

Darbo dienomis nuo 16val. iki 22val.
20 min – 12 Eur
30 min – 17 Eur
60 min – 30 Eur

Savaitgaliais ir švenčių dienomis
20 min – 15 Eur
30 min – 20 Eur
60 min – 35 Eur

Hidrokostiumas – 3 Eur

Moksleiviams ir studentmas taikoma 20% nuolaida plaukimams darbo dienomis nuo 10val. iki 16val.

 

Fox Spot nuotraukos

Fox Spot video

Renginiai

Renginių nėra

Kita
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės privatumo politika.