Orangutanas | Druskininkai - Alkos ežeras

Nuo 2012 m. birželio veikianti vandenlenčių trasa Alkos ežere su 170 metro ilgio sistema. Vandenlenčių trasa – pradedantiems ir profesionalams. Gaiviausia pramoga Druskininkuose! Tai traukos lynų sistema priešinguose ežero krantuose. Prie lyno pritvirtinta virve lankytojas traukiamas vandens paviršiumi su vandenlente (wakeboard) ant kojų. Hidrokostiumas+vandenlentė+šalmas+liemenė=slidinėjimas vandeniu! Įranga įskaičiuota į bilieto kainą. Pradedantieji paprastai atsistoja ant kojų jau per pirmąjį plaukimą. Viena plaukimo sesija – 2 kartai po 5 min.
Rezervacija itin pageidautina, nebent mėgstate trypčiot ant kranto stebėdami kitų linksmybes.
Dovanų kuponus galima įsigyti atvykus į parką.

Vasaros naujiena, kuri nustebins turbūt kiekvieną mažąjį lentų sporto gerbėją! SaltWake Camp! Tik čia yra galimybė išmokti važiuoti longboardu, čiuožti snieglente ir wakeboardu! Viskas viename, o kartu į pagalbą yra pasiruošę prisidėti ir kvalifikuoti instruktoriai, kad rezultatas būtų greičiau pasiektas! (Daugiau informacijos ir registracija telefonu).

Orangutanas adresas

M. K. Čiurlionio g. 113 | Alkos ežeras

Orangutanas kainoraštis

10 Min. Plaukimas € 10
30 min. abonementas €27
60 min. abonementas €48
180 min. abonementas €100

Orangutanas nuotraukos

Orangutanas video

Renginiai

Renginių nėra

Kita
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su svetainės privatumo politika.